Oferta Klubu „Jantar”

 
  
 


PÓŁKOLONIE W KLUBIE „JANTAR”
W klubie „Jantar” od 03.07 do 28.07. odbywać się będą półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Pod okiem wysoko kwlifikowanej kadry pedagogicznej, dla 90 dzieci z Rubinkowa, realizowany będzie bogaty program zajęć edukacyjnych, sportowo – rekreacyjnych, plastycznych, muzycznych i tanecznych.
Odwiedzimy dwa gospodarstwa agroturystyczne farmę „I ha ha” i zagrodę „BabaLuda”, gdzie zorganizowane będą dla dzieci warsztaty w zgodzie z naturą: ekologiczno- kulinarno – artystyczne.
Dużo wrażeń dostarczą dzieciom również warsztaty ceramiczne w Wielkiej Nieszawce. Pod okiem instruktorów powstają tam niepowtarzalne, ceramiczne dzieła, które dzieci zawsze otrzymują na pamiątkę do domu.
Planujemy także zajęcia w Galerii Plastycznej Twórczości Dziecka i Młynie Wiedzy.
Dzieci odwiedzą Fort IV gdzie zorganizowane będą podchody i warsztaty. Zabawy sportowo – rekreacyjne i poznawanie przyrody to z kolei atrakcje na Barbarce.
Planujemy wyjazdy do Bydgoszczy – Famyly Park oraz nad jezioro do Zalesia a w pochmurne dni na pływalnię przy ul. Hallera.
W planach mamy seanse filmowe w Cinema City. Na osiedlowych boiskach planujemy rozgrywki w piłkę nożną i zawody rekreacyjno – sportowe.
W klubie „Jantar” gry komputerowe, zajęcia plastyczne i warsztaty tańca break dance.
Dwutygodniowy koszt pobytu dziecka z Rubinkowa to 230 zł.
 
Z przykrością informujemy, że wszystkie miejsca na półkolonie są wykupione.
  
 


 
 
LATO NA PODWÓRKU
Od roku odbywają się imprezy dla dzieci na placu zabaw „Pod Lipami” przy Piskorskiej 1. Pomysłodawca i organizator Michał Piszczek nie ukrywa zadowolenia i ma wiele pomysłów na zbliżające się wakacje. Latem wystąpią m.in. Teatr Pomarańczowy Cylinder i Teatr Katarynka; będzie malowanie kamieni i koncert muzyki poważnej dla dorosłych. Informacje o imprezach jak zawsze ukażą się na plakatach w klatkach schodowych oraz na www.rubinkowo.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
 


 
 


 
 
LETNIE WARSZTATY BREAK DANCE
Letnie warsztaty taneczne w klubie Jantar 31.07-4.08.2017
odbywać się będą w godzinach 8:00- 12:00

 
Warsztaty mają na celu zbliżyć uczestników do formy sztuki jaką jest taniec , rozwinąć wrażliwość na muzykę i udoskonalać aparat ruchowy poprzez ruch przy muzyce.
 
Przez 5 dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z 5 różnymi trenerami, którzy poprowadzą dla nich zajęcia i opowiedzą o swojej przygodzie z tańcem, będą to miedzy innymi znakomity pedagog i innowator w sztuce nauczania Maciej Zajda oraz legenda polskiej sceny tanecznej Mariusz Bromirski najlepszy powerowiec w Polsce. Poza nimi pojawia się też goście tworzący lokalna scenę taneczną Michał Kujawski oraz Tymon Wróblewski nie zabraknie też kobiety w gronie pedagogicznym ale to będzie niespodzianka!
 
Warsztaty głównie będą skupione wokół Bboyingu (Break Dance) ale pojawi się też Locking i Poping
 
Taneczny tydzień zakończy się pokazem nabytych umiejętności przed publicznością. Całkowity koszt od osoby to 200 zł .
 
Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 737-686-619.
 


 
 


 
 
TANECZNE WAKACJE W SZKOLE TAŃCA BIT
RUBINKOWO I UL.ŁYSKOWSKIEGO 29/35 ( Klub „Rubin”)
 
DLA DZIECI- półkolonie z tańcem (różne formy tańca -disco ,solo latino, towarzyski, gimnastyka, elementy baletu, zabawy integracyjne, zabawy ruchowe
DLA MŁODZIEZY i DOROSŁYCH – wakacyjny kurs tańca w formie intensywnej (2 razy w tygodniu)
- salsa w parach
- discofox tzw. dwa na jeden od podstaw
DLA PAŃ -gimnastyka
- latino solo
DLA SENIORÓW -program opracowany z myślą o dojrzałych uczestnikach kursu, kroki taneczne, muzyka sprawia że nauka jest łatwa i przyjemna.
ZAJECIA INDYWIDUALNE DLA KAZDEGO -kto chce indywidualnie nauczyć się wybranego tańca
- dla osób którym zależy na szybkim indywidualnym opanowaniu wybranych tańców
- dla przyszłych nowożeńców
SERDECZNIE ZAPRASZAMY (szczegóły pod nr tel. 608 415 921, 602 575 096 ) i na stronie www.bit-torun.pl